Loading...
HAKKIMIZDA 2018-10-19T15:14:57+00:00

EN LEZİZ SUSHİLER

Japon mutfağının özel sırları !!!

Japon mutfağın da bulunan her yemek ayrı bir lezzetli olsa da Sushi denilince akla Nigiri ve Sashimiler gelmektedir . Bunun yanı sıra şefin tercihi anlamına gelen OMAKASE seçimi , menü dışında ki güzellikleri tatmanıza olanak sağlar.

EN İYİ MALZEMELER

Özenle seçilmiş en iyi ve taze ürünler

Japon mutfağında kararlılık , tazelik ve sadelik en belirgin özelliktir . Bunu sizlere sağlamak için her gün taze gelen balıklarımız , en kaliteli malzemelerimiz ve en önemlisi bunları işleyen profesyonel takımımız sizlere mükemmeliyeti sunmaktadır.

KALİTELİ İÇECEKLER

İster Alkollü ister alkolsüz !

Sushi denilince akla Sake gelmektedir , 2000 Yıldan uzun bir süredir Japon kültürünün bir parçası olan sake pirinç tanelerinin özen ile işlenip mayalandırılarak üretilmesidir. Bira ve eşdeğeri diğer içeceklerden farklı bir yapımı olup bir çok Japon ailesi yüz yıllardır Sake yapımını sürdürmektedir .  Sake tercihe bağlı olarak sıcak , soğuk veya ılık içilebilmektedir.

Sake haricin de Japon mutfağında ağırlık Roze ve Beyaz şaraplar gelmektedir , en belirgin üzüm seçimleri sizler için  Kokoyaki de özenle seçilmekte olup Chardonnay , Sauvignon Blanc , Cabernet , Greenache ilk önerilen üzümlerdendir . Kokoyaki olarak şarap seçimlerimiz de Fransız , İtalyan şaraplarının yanı sıra yerli şaraplarımız lezzet ve uygunluk olarak göz doldurmaktadır.

Alkolsüz olarak sunulan sıcak ve soğuk çaylarımızın yanı sıra soft içecekler de menümüz de yer almaktadır.

kokoyaki-logo